Bissell Multi Surface Pet Formula for CrossWave and SpinWave, 1000 ml
- TootjadBissell
- Mudel: 2550
- Saadavus: 5
-
22€
Bissell Multi Surface Pet Formula for CrossWave and SpinWave, 1000 ml
| All | |
| Brutokaal | 1.08 kg |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Clean and freshen your floors and area rugs with Febreze. Pet and family safe when used as directed. |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 70 mm |
| Gross height (mm) | 240 mm |
| Gross width (mm) | 110 mm |
| Kõrgus | 23.8 cm |
| Laius | 12 cm |
| Maht | 1000 ml |
| Netokaal | 0.8 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| PET | 280 g |
| Producer product name | Multi Surface Pet Formula |
| Sügavus | 7 cm |
| Tare weight (kg) | 0.28 kg |
| Ühilduvus | for CrossWave and SpinWave |
| Volume (m3) | 0.001848 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: bissell multi surface pet formula for crosswave and spinwave, 1000 ml, 2550, bissell, tolmuimejad




